+38 (044) 568-06-44


+38 (097) 712-20-12

viber viber

+38 (095) 349-75-59

Замовити зворотній дзвінок
Пн-Сб 08:00 - 20:00
Нд - вихідний

Технологія перекриття Теріва (Teriva)

Збірні залізобетонні плити перекриття або збірно-монолітні перекриття Teriva (Теріва) - це сучасний альтернативний варіант стандартним пустотним плитам перекриття, а також дорогому і важкому моноліту. Технологія з'явилася не так давно, проте її переваги високо оцінили професійні будівельники по всій Україні. Конструкція складається із залізобетонних балок і пустотних блоків-вкладишів, які потім заливають тонким шаром бетону. По суті, це вдосконалені, збірні залізобетонні перекриття.


Балка перекриття Теріва складається з арматурного каркасу трикутної форми, що виконана з холоднокатаної арматури. Нижні прути каркасу (два арматурних стрижня) занурені в бетонну основу, яка, в залежності від довжини балки, додатково армується стрижнями змінного діаметру.


Блоки Теріва заповнюють простір між балками, по суті, є незнімною опалубкою. Завдяки великій пустотності блоків перекриття має легку вагу і відмінну шумоізоляцію. В пустотах блоку можна проводити комуннікации.

Оскільки технологія дуже проста, вона не вимагає залучення спеціальної техніки, кранів, під'їзних шляхів, опалубки, високої кваліфікації робітників.

Задачі, які вирішує збірне перекриття Теріва: створення максимально комфортного мікроклімату, забезпечення пожежної безпеки за рахунок високої вогнестійкості монолітної плити перекриття. Воно також відрізняється високою стійкістю до грибків і плісняви.

Система Теріва характеризується високою надійністю і довговічністю. Саме це є гарантією безпеки людей, які знаходяться в будівлі.

Часторебристе перекриття Теріва відрізняється:
  • Простим і швидким монтажем. Це знижує витрати, а також дозволяє легко і швидко зводити будь-які будівлі;
  • Універсальність – часторебристе покриття підходить для житлових або нежитлових будівель;
  • Високі ізоляційні властивості
  • Відсутністю використання крана;
  • Можливістю установки в будь-яких місцях, навіть важкодоступних;
  • Відсутністю необхідності в установці додаткових монолітних поясів.

Крім того, збірні перекриття не замінні при реконструкції в разі, якщо необхідно замінити застарілі перекриття на нові.

Де може використовуватися збірне перекриття? Воно прекрасно підходить для об'єктів складної форми, з додатковими архітектурними елементами; об'єктів під реконструкцію; будівель з підвищеним вимогам до ізоляції; проектів, де особливу роль відіграє несуча здатність і вага.

Монтаж перекриттів Теріва. Тема установки перекриття Теріва досить обширна, тому ми вирішили згадати про основні моменти цього процесу тут, а також присвятити їй окрему статтю.
Слід зазначити, що збірні залізобетонні плити перекриття встановлюють в 7 етапів. Роботи починають з розкладки балок, потім встановлюють опори і зміцнюють перекриття під стінами. Після цього будівельники укладають блоки, розподільні ребра, армопояс (якщо необхідно). На заключному етапі бетонують збірні плити перекриття.

Звернувшись до нас, клієнти отримують комплексні послуги. У нас можна замовити не тільки розрахунок елементів перекриття, але і монтаж Теріва (Teriva) під ключ або шеф-монтаж. Якщо у вас залишилися питання або ви хочете замовити послуги прямо зараз, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Наш консультант відповість на ваші питання, розповість про технології та особливості конструкцій.


Технічні характеристики перекриття ТЕРІВА

TERIVA Standart (Стандарт)
TERIVA Light (Лайт)
char1
Характеристики Терива Standart Терива Light
Конструктивна висота перекриття (мм) 250 200
Довжина прольоту 9000мм 6500мм
Вага 1м2 перекриття 350кг 290кг
Корисне навантаження на 1м2 400кг 350кг
Міжосьова відстань балок 600мм 650мм
Витрати бетону на 1м2 0.1м3 0.08м3
Вага пустотілого блоку (кг) 18 14
Витрати блоків на 1м2 (шт.) 6.7 7.44
Вага 1м/п балки (кг) 13
Витрати балки на м2 (м/п) 1.74 1.62
Висота монолітного слою бетона (см) 4
Клас монолітного бетона для заливки В20/25 В20/25